Мени
Your Cart

Extract od Maka - препарат за женско здравје

Extract od Maka - препарат за женско здравје
Extract od Maka - препарат за женско здравје
Екстракт од мака е додаток на исхраната кој го подобрува општото здравје и виталноста на организмот. Екстракто од Мака може да помогне во стабилизирање на хормоните и подобрување на плодноста и либидото. Помага и во подобрување на функцијата на имунолошкиот и кардиоваскуларниот систем.Состав: Екстра..
170.00Ден
Без данок: 170.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: MAKA

Екстракт од мака е додаток на исхраната кој го подобрува општото здравје и виталноста на организмот. Екстракто од Мака може да помогне во стабилизирање на хормоните и подобрување на плодноста и либидото. Помага и во подобрување на функцијата на имунолошкиот и кардиоваскуларниот систем.

Состав: Екстракт од корен од Мака, малтодекстрин, карбосиметил целулоза. Една капсула содржи 400мг екстракт од корен од Мака(екстракт 4:1 еквивалент на 1600мг)

Начин на употреба: 1-2 капсули на ден.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).