421279682
меню
Your Cart

Попусти и зделки

2x Diet Shake + Slim Complex - заменски оброк за регулирање на тежина
-26 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
1,990.00Ден 2,690.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
3x Diet Shake + Slim Complex - заменски оброк за регулирање на тежина
-21 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
2,990.00Ден 3,785.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
2x Curcumactiv + Glucosamine Sulfat - препарат за смирување болки и воспаленија
-43 %
Curcumactiv е додаток на исхраната кој содржи Curcumin C3 Complex® и други растителни екстракти, во комбинација со Bioperine® екстракт од бибер и е неменет за смирување на воспаленија проследени со болки.Содржи Curcumin C3 Complex® и Biоperine® - стандардизирани, патентирани и кл..
1,390.00Ден 2,425.00Ден
Без данок:1,390.00Ден
2x Diabetol Forte + Green Tea extract - препарат за дијабет
-40 %
Diabetol Forte е препарат со посебна медицинска намена со природни состојки, растителни екстракти и минерали, наменет за диетстско регулирање на метаболизмот на јаглехидрати.Содржи 5 активни компоненти со синергистичко дејство;Научна формулација по препорака на докторите (содржи алфа липоична к..
1,190.00Ден 1,985.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
2x Prostatol Complex + Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
-41 %
Prostatol Complex е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма (Saw Palmetto), растителни екстракти и цинк, наменет за одржување и подобрување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај мажите.Состав: Екстракт од Со Палмето – екстрактот од нискорастечката, наза..
1,190.00Ден 2,005.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
2x Snail Complex + Glucosamine Sulfat - препарат за заштита на зглобови
-41 %
Snail Complex -  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ СО ЕКСТРАКТ ОД СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЗДРАВЈЕТО И МОБИЛНОСТА ВО ЗГЛОБОВИТЕ. Наменет е за лица кои страдаат од артритис и други оштетувања или повреди на зглобовите.Зошто SNAIL COMPLEX?Ги смирува болката и отокот во зглобовите;Го олесн..
1,190.00Ден 2,025.00Ден
Без данок:1,190.00Ден
100% WHEY Protein, 1000 гр. - со вкус на чоколадо
Ново -20 %
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земете и к..
1,315.00Ден 1,640.00Ден
Без данок:1,315.00Ден
100% WHEY Protein, 1000g - со вкус на ванила
-20 %
100% WHEY PROTEIN е диететски производ од висококвалитетни протеини од сурутка наменет за поддршка  на растот, закрепнување и одржување на мускулите. Го снабдува вашето тело со висококвалитетни протеини за да го поддржи закрепнувањето после тренинг и растот на мускулите. Можете да го земет..
1,315.00Ден 1,640.00Ден
Без данок:1,315.00Ден
Diet Shake со вкус на чоколадо -  заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -27 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
1,095.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:1,095.00Ден
Diet Shake со вкус на ванила - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -27 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
1,095.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:1,095.00Ден
Diet Shake со вкус на јагода  - заменски оброк за регулирање на тежината
Ново -27 %
DIET SHAKE е диететски производ, наменет за подобро регулирање и одржување на тежината. Содржи многу малку калории, а богат е со протеин и растителни влакна. Збогатен е со есенцијални микронутриенти (минерали и витамини).  Одлично решение за лесно и здраво слабеење. Обезбедува долготрај..
1,095.00Ден 1,490.00Ден
Без данок:1,095.00Ден
2x BCAA + CREATINE MONOHYDRATE гратис
-33 %
BCAA e додаток на исхраната во прав со вкус на јагода, со три есенцијални амино киселини (леуцин изолеуцин и валин) кои придонесуваат за растот, перформансите и опоравување на мускулите по вежбање. Содржи оптимален сооднос на аминокиселините со разгранет ланец..
1,180.00Ден 1,770.00Ден
Без данок:1,180.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 73 (7 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).