меню
Your Cart

ELIXY Snail Repair Serum

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
ELIXY Snail Repair Serum
Ново Промо
ELIXY Snail Repair Serum
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 20% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ  Помалку брчки по само 6 недели 20% Снаил Екстракт Ја зголемува еластичноста на кожата Длабински ја хидрира кожата без да ја замасти..
990.00Ден
Без данок: 990.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: SERUM ZA LICE

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 20% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ 

 Помалку брчки по само 6 недели 

  • 20% Снаил Екстракт 
  • Ја зголемува еластичноста на кожата 
  • Длабински ја хидрира кожата без да ја замасти



Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).