меню
Your Cart

ACAI BERRY EXTRACT - препарат за заштита на организмот

ACAI BERRY EXTRACT - препарат за заштита на организмот
-50 %
ACAI BERRY EXTRACT - препарат за заштита на организмот
Понудата важи до:
Day
Hour
Min
Sec
153.00Ден
305.00Ден
Без данок: 153.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ACAI BERRY EXTRACT

АКАИ БЕРИ ЕКСТРАКТОТ е додаток на исхраната кој содржи природни антиоксиданси, фитостероли и полифеноли кои ја подобруваат заштитата на организмот од слободните радикали и го намалуваат оксидативното оштетување на клетките.

Состав: Екстракт од Акаи бери (Brazilian Acai).

Начин на употреба: Да се земаат по 1-2 капсула на ден.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).