G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Bilberry Extract - препарат за антиоксидантска заштита

Bilberry Extract - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
Bilberry Extract - препарат за антиоксидантска заштита
Екстрактот од дива боровинка е додаток на исхраната направен од диви, планински боровинки богати со специфични антиоксиданти (антоцијанини).Пакување: 60 капсули, (1000мг екстракт од дива боровинка), пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 капсула, еднаш до два пати во денот по ..
193.00Ден
275.00Ден
Без данок: 193.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Bilberry

Екстрактот од дива боровинка е додаток на исхраната направен од диви, планински боровинки богати со специфични антиоксиданти (антоцијанини).

Пакување: 60 капсули, (1000мг екстракт од дива боровинка), пластично пакување.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 капсула, еднаш до два пати во денот по оброк.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).