меню
Your Cart

Mega Multivitamin 500ml (1+1) - препарат за имунитет

Mega Multivitamin 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mega Multivitamin 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Мега Мултивитамин е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на енергетскиот метаболизам и заштита на клетките од оксидативен стрес и стареење. Обезбедува моќни дози на витамини и минерали. Производот е збогатен со екстракти од пет вида печурки, спирулина, зелен чај, коприва, цитру..
995.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Мега Мултивитамин

Мега Мултивитамин е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на енергетскиот метаболизам и заштита на клетките од оксидативен стрес и стареење. Обезбедува моќни дози на витамини и минерали. Производот е збогатен со екстракти од пет вида печурки, спирулина, зелен чај, коприва, цитрусни биофлавоноиди, Црно гоџи , калинка, домат и Алое вера.

Пакување: PVC, 250ml течност

Начин на примена: Препорачана употреба е 2 пати на ден по 20 мл. А може да се користи 1 до 2 пати на ден по 20 мл. Наменет е за возрасни и деца над 15 години. Пред употреба да се промеша!

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).