G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Extract Ashwagandha - за смирување на стресот

Extract Ashwagandha - за смирување на стресот
Extract Ashwagandha - за смирување на стресот
-30 %
Extract Ashwagandha - за смирување на стресот
Extract Ashwagandha - за смирување на стресот
Extract Ashwagandha - за смирување на стресот
Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокриниот систем (продукцијата и регулацијата на хормоните), и подобрување на нивото на енергија и концентрација.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се зе..
270.00Ден
385.00Ден
Без данок: 270.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ASHVAGANDA

Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокриниот систем (продукцијата и регулацијата на хормоните), и подобрување на нивото на енергија и концентрација.

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода со оброк. Се земаат наутро, со доручекот и по потреба со ручек.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).