меню
Your Cart

I’AM Vitamin B3 Серум за лице

I’AM Vitamin B3 Серум за лице
I’AM Vitamin B3 Серум за лице
I’AM Vitamin B3 Серум за лице – со витамин Б3 наменет за јакнење на кожната бариера, нормализирање на порите, регулиција на секрецијата на себум, смирување на  кожата и осветлување при хиперпигментација. Обезбедува изедначен и осветлен тен, намалена продукција на себум, ги смирува акните и ги на..
495.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ELIXY

I’AM Vitamin B3 Серум за лице – со витамин Б3 наменет за јакнење на кожната бариера, нормализирање на порите, регулиција на секрецијата на себум, смирување на  кожата и осветлување при хиперпигментација. Обезбедува изедначен и осветлен тен, намалена продукција на себум, ги смирува акните и ги намалува проширените пори.  Има длабинско дејство и текстура која лесно се впива. 

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).