Мени
Your Cart

Siberian Ginseng Extract - препарат за поддршка на севкупното ментално и физичко здравје

Siberian Ginseng Extract - препарат за поддршка на севкупното ментално и физичко здравје
Siberian Ginseng Extract - препарат за поддршка на севкупното ментално и физичко здравје
500.00Ден
Без данок: 500.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Siberian Ginseng Extract

ЕКСТРАКТОТОД СИБИРСКИ ЖЕНШЕНе додаток на исхраната кој дејствува како природен тоник за поддршка на севкупнотоментално и физичко здравје.

Состав: Екстракт од Сибирски женшен(Acanthopanax senticosus (Rupr. & Maxim.)Harms)

Начин наупотреба: Да сезема по 1 капсула на ден.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).