G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Red Yeast Rice (30cps) - препарат за регулација на холестерол

Red Yeast Rice (30cps) - препарат за регулација на холестерол
-30 %
Red Yeast Rice (30cps) - препарат за регулација на холестерол
ЕКСТРАКТОТ ОД ЦРВЕН ОРИЗ  е додаток на исхраната кој содржи квасец од ферментиран црвен ориз со Манаколин К наменет за одржување на балансирани нивоа на холестеролот во крвта.Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред обро..
228.00Ден
325.00Ден
Без данок: 228.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Red Rice
  • Weight: 1.00kg

ЕКСТРАКТОТ ОД ЦРВЕН ОРИЗ е додаток на исхраната кој содржи квасец одферментиран црвен ориз со Манаколин К наменет за одржување на балансирани нивоана холестеролот во крвта.

Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).