Мени
Your Cart

Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита

Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита
Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита
Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита
Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита
Olive Leaf Extract - препарат за антиоксидантска заштита
ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД МАСЛИНКА е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од Кинеска маслинка (Canarium album (Lour.) Raeusch) извор на олеуропеин и други антиоксиданти и фитоелементи, кои поволно влијаат на повеќе сегменти на човековото здравје.Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500..
215.00Ден
Без данок: 215.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Olive

ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД МАСЛИНКА е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од Кинеска маслинка (Canarium album (Lour.) Raeusch) извор на олеуропеин и други антиоксиданти и фитоелементи, кои поволно влијаат на повеќе сегменти на човековото здравје.

Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).