G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

MAX BRAIN (2+1) - какао напиток наменет за подобрување на концентрацијата, вниманието, меморијата и целокупната когнитивна функција

MAX BRAIN (2+1) - какао напиток наменет за подобрување на концентрацијата, вниманието, меморијата и целокупната когнитивна функција
-33 %
MAX BRAIN (2+1) - какао напиток наменет за подобрување на концентрацијата, вниманието, меморијата и целокупната когнитивна функција
1,980.00Ден
2,970.00Ден
Без данок: 1,980.00Ден
 • Залиха: Во залиха
 • Модел: MAX BRAIN (2+1)

MAX BRAIN е додаток на исхрана за подготовка на какао напиток наменет за подобрување на концентрацијата, вниманието, меморијата и целокупната когнитивна функција. 


Придобивки: Пиењето на напитокот подготвен со Макс Бреин:

 • Обезбедува инстантна енергија и будност

 • Ја одржува енергијата со часови (преку целиот ден)! Клучно е дека  држи постојана енергија, спремност и вежина во телото)

 • Ги одржува концентрацијата и фокусот на високо ниво константно

 • Обезбедува подобра меморија,подобро учење и процесирање

 • Го намалува стресот, спречува стресот да влијае на обврските

 • Дава чувство на задоволство, спремност и желба за работа

 • Спречува паѓање на енергијата и појава на замор


  Состојки: Какао во прав, екстракт од Чага, екстракт од Кордицепс, екстракт од Лавовска грива, екстракт од Мака, екстракт од Ашваганда, екстрат од Родиола, кофеин, ароми (чоколадо, лешник, млеко, ванила), засладувач (сукралоза) и витамин Б5.

  Упатство за употреба: Измешајте 1 лажица од правот (8 g) со 150-250ml топла вода или млеко по вкус и добро промешајте да добиете хомоген напиток.  Производот е наменет за лица над 18 години. Препорачана употреба 1-2 пати на ден.

  Политика за колачиња
  Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).