Мени
Your Cart

Gastro Aloe - препарат за дигестивно здравје

Gastro  Aloe - препарат за дигестивно здравје
Gastro Aloe - препарат за дигестивно здравје
525.00Ден
Без данок: 525.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Gastro Aloe

ГАСТРО АЛОЕ е додаток на исхрана кој содржи екстракт од органска сертифицирана Алое Вера(Barbadensis Miller)(100:1), наменет за поддршка на здравјето и работата на дигестивниот систем.


Начин на употреба: За деца над 12 години и возрасни: 10-20 ml, 1-2 пати на ден (max 40ml). Пред употреба да се промеша.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).