G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита

Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита
Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита
-30 %
Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита
Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита
Extract Goji Berry - препарат за антиоксидантска заштита
ЕКСТРАКТ ОД ЦРНО ГОЏИ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од црна гоџи бобинка (Lycium ruthenicum), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на антоцијанини.Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на де..
215.00Ден
305.00Ден
Без данок: 215.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: GOJI

ЕКСТРАКТ ОД ЦРНО ГОЏИ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од црна гоџи бобинка (Lycium ruthenicum), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на антоцијанини.

Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).