G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

BItter Melon Extract - препарат за регулација на шеќер

BItter Melon Extract - препарат за регулација на шеќер
-30 %
BItter Melon Extract - препарат за регулација на шеќер
ЕКСТРАКТОТ ОД ГОРЧЛИВА ДИЊА (Карела) е додаток на исхраната и е добар извор на витамини А, Ц и Б9 и е одличен извор на специфични антиоксиданти (катекин, епикатекин, галска и хлорогенска киселина). Пакување: 30 капсули, 500мг, пластично пакувањеДозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден пре..
109.00Ден
155.00Ден
Без данок: 109.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Bitter Melon

ЕКСТРАКТОТ ОД ГОРЧЛИВА ДИЊА (Карела) е додаток на исхраната и е добар извор на витамини А, Ц и Б9 и е одличен извор на специфични антиоксиданти (катекин, епикатекин, галска и хлорогенска киселина).

Пакување: 30 капсули, 500мг, пластично пакување

Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден пред оброк.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).