G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет

Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
-45 %
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
495.00Ден
895.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: ALOE

Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.

Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.

Пакување: 500мл, пластично пакување.

Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 5-15мл, 2 до 3 пати на ден пред oброк.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).