G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Slim Fiber (30cps.) - препарат за слабеење

Slim Fiber (30cps.) -  препарат за слабеење
-29 %
Slim Fiber (30cps.) - препарат за слабеење
349.00Ден
495.00Ден
Без данок: 349.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Slim Fiber

Слим Фибер е додаток во исхраната со глукоманан (растителни влакна од коњак корен).

Состав: Глукоманан

Начин на употреба: По 2 капсули, еднаш до три пати на ден, пред јадење со чаша вода.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).