G-2MRMW9SNMS
Мени
Your Cart

Slim complex (30cps.) - препарат за слабеење

Slim complex (30cps.) - препарат за слабеење
-29 %
Slim complex (30cps.) - препарат за слабеење
349.00Ден
495.00Ден
Без данок: 349.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Slim complex

СЛИМ КОМПЛЕКС е додаток наисхраната со екстракт од јаболков оцет во прав, екстракт од цимет и екстракт одзелено кафе.


Состав: Екстракт од јаболков оцет во прав, екстракт од цимет(Cinnamomum spp.) и екстракт од зелено кафе(Coffea Arabica/robusta). Придружнисостојки малтодекстрин и карбоксиметил целулоза.

Начин на употреба: По 2 капсули,еднаш до три пати на ден, пред јадење со чаша вода.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).