Мени
Your Cart

CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот

CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот
CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот
495.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: CITRUS BIOFLAVONOIDS

ЦИТРУСНИБИОФЛАВНОИДИ е препарат наменет за сите кои имаат потреба одподобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот (што вклучува лица сокардиоваскуларни болести, рак, пушачи и секој кој живее стресно во урбанисредини).

Состав: Екстракт од Цитруси (Citrus L.).

Начин на употреба: Да се земаат по 1-2 капсула наден, со чаша вода. Наменет за лица над 12 годишна возраст!

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).