Мени
Your Cart

2x Slim Complex + 2x Slim Fiber - препарат за слабеење

2x Slim Complex + 2x Slim Fiber - препарат за слабеење
-50 %
2x Slim Complex + 2x Slim Fiber - препарат за слабеење
990.00Ден
1,980.00Ден
Ex Tax: 990.00Ден
  • Stock: In Stock
  • Model: 2x Slim Complex + 2x Slim Fiber

СЛИМ КОМПЛЕКС е додаток наисхраната со екстракт од јаболков оцет во прав, екстракт од цимет и екстракт одзелено кафе.


СоставЕкстракт од јаболков оцет во прав, екстракт од цимет(Cinnamomum spp.) и екстракт од зелено кафе(Coffea Arabica/robusta). Придружнисостојки малтодекстрин и карбоксиметил целулоза.

Начин на употреба: По 2 капсули,еднаш до три пати на ден, пред јадење со чаша вода.Слим Фибер е додаток во исхраната со глукоманан (растителни влакна од коњак корен).

Состав: Глукоманан 

Начин на употреба: По 2 капсули, еднаш до три пати на ден, пред јадење со чаша вода.

Notification...