меню
Your Cart

Сите продукти

Алое Вера гел за кожа 250 ml   ( 1+1 )
Ново Промо
Пакување: 250мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Нанесете тенок слој на добро исчистена кожа 1-2 пати на ден, или по потреба. Да се избегнува контакт на гелот со очите или отворени рани. Гелот е наменет само за надворешна употреба. АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ е гел за кожа произведен од серти..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Куркума Актив
Ново Промо 2-3 Days
Производство: произведено од страна на Натура Терапи Дооел Скопје Пакување: Пластично пакување, 500ml; Начин на примена: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 3 пати на ден со оброк. Задолжително добро да се промеша пред употреба.  Состав (по единечна доза 20мл): Куркумин (C3 Complex ®..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Слим Комплекс
Ново Промо -40 %
Пакување: пластични пакувања, 500мг, 30 капсули  Дозирање и начин на употреба: Се зема 1 капсула Слим Комплекс заедно со 1 капсула Слим Фибер 2 до 3 пати на ден, 15-20 мин пред пред оброк, со голема чаша вода, Слим Комплек е природен, дуален систем за подобра регулација на тежината и нама..
295.00Ден 495.00Ден
Без данок:295.00Ден
Спирулина ( 1+1 )
Ново Промо
Пакување: 100 таблети, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: 4 до 8 таблети на ден; Спирулина е додаток на исхраната кој содржи 240мг од сино-зелената алга Спирулина (Arthrospira platensis) во прав, како извор на широк спектар нутриенти и специфични елементи кои се неопходни за дет..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС
Ново Промо -50 %
КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО РЕГУЛИРА ШЕЌЕРОТ ЗА САМО 30 ДЕНА, БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ.АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.                                  &nbs..
495.00Ден 995.00Ден
Без данок:495.00Ден
ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС 2+1 + ЕПИМЕДИУМ КОМПЛЕКС
Ново Промо
КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД НОЌНОТО МОКРЕЊЕ И ПРОБЛЕМИТЕ СО ПРОСТАТАТА ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС - ДОКАЖАН ВО ДЕЛУВАЊЕТО. АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.       &nb..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Диабетол Форте
Ново Промо
  КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО РЕГУЛИРА ШЕЌЕРОТ ЗА САМО 30 ДЕНА, БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ.АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.                             &..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Диабетол Форте ( 2+1 )
Ново Промо
 ДИАБЕТОЛ ФОРТЕ е додаток на исхраната со посебна медицинска намена со Алфа липоична киселина, екстракт од горчлива диња, екстракти од цимет, цинк и хром и е наменет за регулација на нивоата на шeќер во крвта. Начин на употреба: Да се земаат по 1-2 капсула на ден, со оброк. ДИАБЕТО..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
СНАИЛ КОМПЛЕКС
Ново Промо
Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема 1 капсула на ден, најдобро наутро пред оброк. Снаил Комплекс e додаток на исхраната со екстракт од полжав, екстракти од куркума, босвелија и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето на зглобовите и сврзното ткиво..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Снаил Комплекс (2+1) ГРАТИС
Ново Промо
  Опис  Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема 1 капсула на ден, најдобро наутро пред оброк. Снаил Комплекс e додаток на исхраната со екстракт од полжав, екстракти од куркума, босвелија и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
РЕСВЕРАТРОЛ Комплекс
Ново Промо
  Опис  Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (и..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС 2+1 + ЦРВЕН ОРИЗ
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (извор на ЕГЦГ- епигалокатекин га..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 75 (7 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).