меню
Your Cart

Wet n Wild XXL Lash маскара 9182

Wet n Wild XXL Lash маскара 9182
Wet n Wild XXL Lash маскара 9182
354.00Ден
Без данок: 354.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Маскара со интензивна црна боја која дава обем на трепките истовремено извиткувајќи ги. Формула од природен восок и кератин која прекрасно ги уредува вашите трепки и помага да изгледаат поцелосни и погусти.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).