меню
Your Cart

Wet n Wild Mega Volume маскара C138

Wet n Wild Mega Volume маскара C138
Wet n Wild Mega Volume маскара C138
258.00Ден
Без данок: 258.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Оваа неверојатна формула допринесува за пет пати поголем волумен на вашите трепки. Формулата која обезбедува природен изглед и голем волумен на трепките без грутки.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).