меню
Your Cart

Wet n Wild Mega Protein маскара C137

Wet n Wild Mega Protein маскара C137
Wet n Wild Mega Protein маскара C137
161.00Ден
Без данок: 161.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Неверојатна протеинска формула со протеини од соја и пченица, масло од акаи и Д-пантенол за да ги заштитите и зајакнете вашите трепки.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).