меню
Your Cart

Wet n Wild Mega Cushion коректор 764В Green

Wet n Wild Mega Cushion коректор 764В Green
Wet n Wild Mega Cushion коректор 764В Green
429.00Ден
Без данок: 429.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Внесете малку отскокнување во вашата рутина за убавина со овој иновативен коректор на бои во компактна перница - најновата иновација во убавината. Едноставно допрете го перничето и потоа нанесете ја формулата за усовршување на кожата на сите области на кои им треба малку внимание. Компактното перниче дава лесна апликација за поприроден изглед, овозможувајќи ви да се обложите за поголема покриеност. Достапно во четири нијанси за корекција на бои: Зелената го неутрализира црвенилото; жолтата го неутрализира бледилото; праската ги неутрализира темните кругови; а виолетовата ги неутрализира несовршеностите.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).