меню
Your Cart

Wet n Wild Magaglo Palette за контурирање E 7501

Wet n Wild Magaglo Palette за контурирање E 7501
Wet n Wild Magaglo Palette за контурирање E 7501
389.00Ден
Без данок: 389.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Ова дуо од совршено компатибилни пудри за контурирање обезбедува беспрекорно извајано лице за кратко време. Потемната боја дефинира, додека посветлата боја ги истакнува вашите најдобри карактеристики

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).