меню
Your Cart

Wet n Wild Coloricon молив за очи 607А

Wet n Wild Coloricon молив за очи 607А
Wet n Wild Coloricon молив за очи 607А
129.00Ден
Без данок: 129.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Молив за очи со хипер-пигментирана боја, за мазна и кремаста апликација. За впечатлив изглед на вашите очи.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).