меню
Your Cart

Wet n Wild Coloricon 10 Пан палета 762С

Wet n Wild Coloricon 10 Пан палета 762С
Wet n Wild Coloricon 10 Пан палета 762С
429.00Ден
Без данок: 429.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Wet n Wild

Оставете го вашиот внатрешен шминкер да се ослободи и да дизајнира жесток, блескав или суптилен изглед кој трае цел ден и ноќ!
Моќно пигментирана, мека формула која лесно се нанесува. Доаѓа во мешавина на посакувани бои, од светкави дневни нијанси до блескави нијанси за коктел - вклучувајќи мат преодни нијанси за беспрекорно мешање.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).