меню
Your Cart

Royal Jelly (30cps) - препарат за имунитет

Royal Jelly (30cps) - препарат за имунитет
Royal Jelly (30cps) - препарат за имунитет
595.00Ден
Без данок: 595.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Royal Jelly

ROYAL JELLY е додаток на исхрана кој содржи матичен млеч, наменет за подршка на општото здравје и имунитетот на организмот. Секоја капсула содржи 500мг чист матичен млеч кој е моќен извор на нутриенти и биоактивни молекули.

 

Пакување: пластично пакување,30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).