меню
Your Cart

Quercetin - препарат за антиоксидантска заштита и алергии

Quercetin - препарат за антиоксидантска заштита и алергии
Quercetin - препарат за антиоксидантска заштита и алергии
Кварцетинот е полифенол кој помага во смирување на алергиските реакции и подобрување на антиоксидативната заштита на организмот.Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакувањеДозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, со вода, најдобро заедно со алерго протект! Деца од 7 до 12 по 1 капсула..
499.00Ден
Без данок: 499.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Quercetin

Кварцетинот е полифенол кој помага во смирување на алергиските реакции и подобрување на антиоксидативната заштита на организмот.

Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакување

Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, со вода, најдобро заедно со алерго протект! Деца од 7 до 12 по 1 капсула на ден, деца над од 13 год и возрасни препорачливо 2 капсули на ден.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).