Екстракт од Комбуха (250ml)

Пакување: 250мл стаклена амбалажа.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 кафена до 1 супена лажица (5-7 мл) три пати на ден (на празен стомак, 20-30 минути пред оброк).

1490 ден.

990 ден.

Промотивен материјал за производот

Погледнете видео

Слични понуди