меню
Your Cart

PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс

PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк. ..
995.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: PMS KOMPLEKS

ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).