Кафе со РЕИШИ (20x2,5g) (2+1) ГРАТИС е додадено во вашата кошничка

Кафе со РЕИШИ (20x2,5g) (2+1) ГРАТИС

Пакување: 20/1 кесички за индивидуална употреба (2,5гр).

Дозирање и начин на употреба: Се препорачува употреба на 1 до 3 кесички на ден. Истурете 1 касичка во шоља за кафе, наполнете ја со врела вода и промешајте. По желба додадете млеко и засладувач. Со додавање на мраз може да подготвите и ладен кафе напиток.

Слични понуди