меню
Your Cart

ОЛИВАЛ #ТУШИРАНАЦ

ОЛИВАЛ #ТУШИРАНАЦ
ОЛИВАЛ #ТУШИРАНАЦ
255.00Ден
Без данок: 255.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Купка и гел за туширање, со нежна формула и пријатен мирис и овозможува туширање и миење без солзи. Не ја суши нежната детска кожа бидејќи содржи екстракти од алое вера и лаванда.

 

200 мл


Состојки: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 16185, CI 73015, Parfum, Linalool, Citronellol, Geraniol

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).