меню
Your Cart

ОЛИВАЛ SUPER MRKVA ЗЛАТНО МАСЛО ЗА ЗАБРЗАНО ПОТЕМНУВАЊЕ

ОЛИВАЛ SUPER MRKVA ЗЛАТНО МАСЛО ЗА ЗАБРЗАНО ПОТЕМНУВАЊЕ
ОЛИВАЛ SUPER MRKVA ЗЛАТНО МАСЛО ЗА ЗАБРЗАНО ПОТЕМНУВАЊЕ
530.00Ден
Без данок: 530.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Super Mrkva златното масло со златни честички ја нагласува прекрасната бронзена боја и го потикнува забрзаното потемнување. Збогатено со масла од маслинка, морков и орев кои ја регенерираат и штитат кожата и го потикнуваат забрзаното потемнување без чувство на мастење на кожата.


Предупредување: Маслото не содржи заштитен фактор и не штити од сончевите зраци при долготрајно изложување. Затоа пред користење на маслото се препорачува да се нанесе млеко или масло за заштита од сонце со поголем фактор. Прекуумереното сончање е многу штетно за здравјето.

 

100 мл


Состојки: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Paraffinum Liquidum, Sesamum Indicum Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Undecane, Tridecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Juglans Regia Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, CI 77891, CI 77491, Synthetic Fluorphlogopite, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Amylcinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).