меню
Your Cart

ОЛИВАЛ #РАСЧЕШЉАНАЦ

ОЛИВАЛ #РАСЧЕШЉАНАЦ
ОЛИВАЛ #РАСЧЕШЉАНАЦ
265.00Ден
Без данок: 265.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Спрејот со нежен состав и пријатен овошен мирис помага при расчешлување на нежната детска коса. Содржи протеини од пченица и ја обновува и негува косата.

 

Употреба: Нанесете од спрејот на мокра или сува коса. Вмасирајте и потоа детално расчешлајте ја косата. Во случај на контакт со очите обилно исплакнете со вода.

 

100 мл


Состојки: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Polyquaternium-7, Hydrolyzed Wheat Protein, PEG−40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Parfum, Linalool, Citronellol, Geraniol

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).