меню
Your Cart

ОЛИВАЛ МАСТ ОД НЕВЕН

ОЛИВАЛ МАСТ ОД НЕВЕН
ОЛИВАЛ МАСТ ОД НЕВЕН
350.00Ден
Без данок: 350.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Маста од невен поттикнува регенерација на кожата, ја омекнува и штити. Екстрактот од цвет на невен, маслото од бадем и витамин Е ја хранат и негуваат кожата. Маста е прикладна за возрасни и деца над три годишна возраст.

 

Употреба: Нанесете тенок слој од маста и нежно вмасирајте ја во кожата неколку пати на ден.

 

Тип на кожа: Сува, груба и испукана кожа на лице и тело

 

30 мл


Состојки: Petrolatum, Aqua, Lanolin, Helianthus Annuus Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).