меню
Your Cart

ОЛИВАЛ МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ (РОЛЕР) ОД ЦРН ОБСИДИЈАН

ОЛИВАЛ МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ (РОЛЕР) ОД ЦРН ОБСИДИЈАН
ОЛИВАЛ МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ (РОЛЕР) ОД ЦРН ОБСИДИЈАН
950.00Ден
Без данок: 950.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Масажерот за лице од црн обсидијан се користи за релаксирачка масажа на лицето и вратот. Ја подобрува циркулација на крвта во кожата, ги ублажува отокот и надуеноста, го освежува тенот. Тоа се првите резултати по масажата, додека со долготрајна употреба може да го подобри тонусот на кожата. На краевите на масажерот има ролери со различни димензии прилагодени за пошироките и потесните  места на лицето, како што се образите и слепоочниците. Поголемиот ролер  е текстуриран со испакнатини.

 

Напомена: Масажерот е изработен од црн обсидијан, вулканско стакло. Поради специфичноста и оригиналноста на самиот природен материјал, текстурата на каменот и интензитетот на бојата на секој поединечен масажер може да варираат.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).