меню
Your Cart

ОЛИВАЛ ЛЕСНА КРЕМА ПРОТИВ БРЧКИ СО ЗЕЛЕНО КАФЕ ЗА ДНЕВНА УПОТРЕБА

ОЛИВАЛ ЛЕСНА КРЕМА ПРОТИВ БРЧКИ СО ЗЕЛЕНО КАФЕ ЗА ДНЕВНА УПОТРЕБА
ОЛИВАЛ ЛЕСНА КРЕМА ПРОТИВ БРЧКИ СО ЗЕЛЕНО КАФЕ ЗА ДНЕВНА УПОТРЕБА
600.00Ден
Без данок: 600.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Лесната крема со зелено кафе длабински ја хидрира кожата и видливо ги намалува брчките. Го обновува колагенот и еластинот со што се успорува стареењето на кожата и истовремено ја прави мазна и свиленкасто сјајна.

 

Употреба: Нанесете ја кремата на чиста кожа наутро или во текот на денот по потреба.

 

Тип на кожа: Сите типови на кожа

 

50 мл


Состојки: Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cetyl Alcohol, Coffea Arabica Seed Oil, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).