меню
Your Cart

ОЛИВАЛ ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ И НОКТИ ОД МАСЛИНКА

ОЛИВАЛ ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ И НОКТИ ОД МАСЛИНКА
ОЛИВАЛ ХИДРАТАНТНА КРЕМА ЗА РАЦЕ И НОКТИ ОД МАСЛИНКА
280.00Ден
Без данок: 280.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Хидратантната крема за раце и нокти со масло од маслинка интензивно ја хидратизира кожата, длабонски ја храни и омекнува. Нежната текстура на кремата исклучително брзо се апсорбира во кожата, ја штити од сушење и допринесува за зајакнување и сочувување на ноктите. Идеална е за секојдневно често користење по миење на рацете.
Доаѓа во практично пакување со пумпица која го олеснува секојдневното користење.

 

150 мл


Состојки: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Sesamum Indicum Seed Oil, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Ethylhexylglycerin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).