меню
Your Cart

ОЛИВАЛ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА НЕГА ANTIBACTERIAL

ОЛИВАЛ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА НЕГА ANTIBACTERIAL
ОЛИВАЛ ГЕЛ ЗА ИНТИМНА НЕГА ANTIBACTERIAL
275.00Ден
Без данок: 275.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Tesori Di Mare

Antibacterial гелот за интимна нега нежно чисти и го штити природниот микробиом на чувствителното интимно подрачје кај жените и мажите. Се користи за секојдневна нега и во моменти на посебни состојби. Ја одржува природната свежина и чистина на интимните делови на телото. Антибактериското дејство на австалијанското чајно дрво и смирувачкиот ефект на камилицата допринесуваат за одржување на природната микрофлора и зајакнување на природната одбрана и Ph вредност на слузницата.

 

250 мл

Состојки: Aqua, Decyl Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).