меню
Your Cart

Wet n Wild - 1

Wet n Wild
Молив за очи со хипер-пигментирана боја, за мазна и кремаста апликација. За впечатлив изглед на вашите очи...
129.00Ден
Без данок:129.00Ден
Молив за веѓи за да ги истакнете вашите очи и да им дадете природно свеж изглед...
161.00Ден
Без данок:161.00Ден
Истакнувачко моливче за веѓи за да изгледате свежо без оглед колку малку сон сте имале предходната ноќ...
325.00Ден
Без данок:325.00Ден
Оставете го вашиот внатрешен шминкер да се ослободи и да дизајнира жесток, блескав или суптилен изглед кој трае цел ден и ноќ!Моќно пигментирана, мека формула која лесно се нанесува. Доаѓа во мешавина на посакувани бои, од светкави дневни нијанси до блескави нијанси за коктел - вклучувајќи мат преод..
429.00Ден
Без данок:429.00Ден
Внесете малку отскокнување во вашата рутина за убавина со овој иновативен коректор на бои во компактна перница - најновата иновација во убавината. Едноставно допрете го перничето и потоа нанесете ја формулата за усовршување на кожата на сите области на кои им треба малку внимание. Компактното пернич..
429.00Ден
Без данок:429.00Ден
Ова дуо од совршено компатибилни пудри за контурирање обезбедува беспрекорно извајано лице за кратко време. Потемната боја дефинира, додека посветлата боја ги истакнува вашите најдобри карактеристики..
389.00Ден
Без данок:389.00Ден
Маскара со интензивна црна боја која дава обем на трепките истовремено извиткувајќи ги. Формула од природен восок и кератин која прекрасно ги уредува вашите трепки и помага да изгледаат поцелосни и погусти...
354.00Ден
Без данок:354.00Ден
Неверојатна протеинска формула со протеини од соја и пченица, масло од акаи и Д-пантенол за да ги заштитите и зајакнете вашите трепки...
161.00Ден
Без данок:161.00Ден
Оваа неверојатна формула допринесува за пет пати поголем волумен на вашите трепки. Формулата која обезбедува природен изглед и голем волумен на трепките без грутки...
258.00Ден
Без данок:258.00Ден
Со најсовремена четка што ги опфаќа сите трепки и убиствена формула која волуменизира, витка, издолжува и дефинира, вашите трепки никогаш не изгледале толку прекрасно. Прекршете ги правилата и блеснете...
441.00Ден
Без данок:441.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 54 (5 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).