меню
Your Cart

НЕГА НА ТЕЛО - 1

НЕГА НА ТЕЛО
Нежниот Ружин Glow спреј збогатен со три различни видови на шимери и негувателен глицерин дава бисерен сјај, ја нагласува убавината на тенот, ја хидрира кожата и ја освежува. Може да се користи и како последен чекор во шминкањето. Употреба: Нанесете неколку истиснувања од пу..
700.00Ден
Без данок:700.00Ден
Хидратантната крема за раце и нокти со масло од маслинка интензивно ја хидратизира кожата, длабонски ја храни и омекнува. Нежната текстура на кремата исклучително брзо се апсорбира во кожата, ја штити од сушење и допринесува за зајакнување и сочувување на ноктите. Идеална е за секојдневно често кори..
280.00Ден
Без данок:280.00Ден
ОЛИВАЛ КРИСТАЛНО МЛЕКО ЗА ТЕЛО
Online Only
Богатата, лесно размазлива текстура на Оливал Кристалното млеко за тело, збогатена со масла од бадем, дива роза и макадамија, длабински ја храни, влажни и негува кожата на телото. Млекото и ја враќа природната еластичност и мекост на кожата, и ја обвива со нежен пријатен мирис. Тип на кожа..
520.00Ден
Без данок:520.00Ден
Natural природниот антибактериски крем за раце со екстракт од коњско опавче и масла од чајно дрво и жалфија. Го спречува развојот на микроби, го намалува потењето на дланките, ја заштитува кожата и ја прави мека. Поради природното антимикробно и антиперспирантно дејство, оваа крема е идеална за..
225.00Ден
Без данок:225.00Ден
Збогатен со зрнца од коски од кајсија и мирис на роза, Ружиниот пилинг гел нежно и темелно ги отстранува мртвите клетки од кожата. При контакт со вода, гелот се трансформира во лесна пена која темелно ја чисти кожата и ја спрема за следниот чекор во рутината за нега, при тоа оставајќи ја м..
520.00Ден
Без данок:520.00Ден
Збогатено со хранлив природен сквалан од маслинка и маслата од дива роза, бадем и макадамија, Ружиното млеко за тело длабински ја негува и храни кожата, и ја остава со свеж и прекрасен мирис. Идеално е за нега на кожата по користење на Оливал Ружиниот пилинг за тело. Тип на кожа: ..
520.00Ден
Без данок:520.00Ден
Antibacterial гелот за интимна нега нежно чисти и го штити природниот микробиом на чувствителното интимно подрачје кај жените и мажите. Се користи за секојдневна нега и во моменти на посебни состојби. Ја одржува природната свежина и чистина на интимните делови на телото. Антибактериското дејств..
275.00Ден
Без данок:275.00Ден
Sensitive течниот сапун нежно чисти и го штити природниот микробиом на чувствителното интимно подрачје кај жените и мажите. Се користи за секојдневна нега и во моменти на посебни состојби. Збогатен е со масло од невен и млечни киселини кои се посебно прилагодени за чувствителната слузница ..
265.00Ден
Без данок:265.00Ден
Кристалното суво масло со сребрени честички и дава свежина на вашата кожа при тоа правејќи ја неодоливо мека и нежна. Го истакнува сјајот на косата. По аплицирањето не ја масни кожата поради брзото апсорбирање. Се користи за лице, тело и коса. Содржи природни масла од бадем, макадамија и роза.&..
900.00Ден
Без данок:900.00Ден
Каменот за нега на стапала во потполност е природен камен добиен од пемза, шупликава и сунѓереста карпа со мала тежина која врши извонредна ексфолијација на стапалата и лесно ги отстранува мртвите клетки од задебелената кожа. Пемза каменот е традиционално најдобар камен за отстранување на тврда..
170.00Ден
Без данок:170.00Ден
Концентратот за раце и нокти од невен навлегува до најдлабоките слоеви на испуканата и чувствителна кожа на рацете. Екстрактот од невен и витаминот Е ја обновуваат оштетената кожа и го успоруваат процесот на стареење, воедно ги обновува оштетените нокти. Употреба: Концентратот е идеал..
220.00Ден
Без данок:220.00Ден
Волшебното суво масло е наменето за нега на лице, коса и тело. Комбинацијата од природни масли од лешник, арган, јојоба, дива роза и макадамија ја прават кожата мека и свиленкаста, а врвовите на косата нахранети и заштитени. Брзо се апсорбира во кожата, не остава масни траги и е одлично за нега..
900.00Ден
Без данок:900.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 16 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).