меню
Your Cart

BIO:VEGANE - 2

BIO:VEGANE
БИО КОНОПСЕРУМ-МАСЛО ЗА КОЖА ПОД СТРЕСЛесното серум-масло со екстракт од суперхраната – био масло од семе од коноп, алое вера и анти-стресен комплекс ја комбинира ефективноста на серумот со обновувачката моќ на маслото. Погоден за секој тип на кожа. Текстурата богата со масни киселини лесно се впива..
940.00Ден
Без данок:940.00Ден
Органската мицеларна вода од коноп ја отстранува шминката и другите остатоци на особено нежен начин. Формулата збогатена со органски семиња од коноп и екстракти од билката еуфразија ја прави совршена за чистење на лицето, очите и усните. Екстрактите од јаболко, органска алое вера и органски бадем ја..
390.00Ден
Без данок:390.00Ден
Балсам за усни кој во својот состав вклучува органско масло од коноп и кој делува смирувачи на кожата под стрес, ги омекнува и негува усните.Нежните природни состојки ги одржуваат усните влажни, додека шеа путерот природно ги штити усните од сушење...
195.00Ден
Без данок:195.00Ден
Прикажани 13 до 15 од 15 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).