меню
Your Cart

BIO:VEGANE - 1

BIO:VEGANE
БИО:VÉGANE BIO ACAI SOS ФЛУИД ПРОТИВ АКНИЗА МЕШАН ТИП КОЖАпогоден за индивидуален третман на мозолчиња, митесери (црнки) и нечистотии со моментален ефект!Акаи плодовите потекнуваат од Бразил и се вистинска енергетска бомба. Тие се богати со антиоксиданси и се борат со слободните радикали кои ги оште..
311.00Ден
Без данок:311.00Ден
БИО Асаи 24ч. интензивен негувачки серум за конбиниран тип на кожаГи намалува порите, го неутрализира нездравиот сјај и ја враќа природната рамнотежа на кожата.• Ја матира кожата и ја измазнува нејзината структура• Ја снабдува кожата со ценна хидратација• Оптимизира нивоа на липиди и рамнотежа на во..
923.00Ден
Без данок:923.00Ден
Хидратантна 24ч. крема за лице за комбиниран тип на кожа.Заштитува од губење на хидратација, стимулира обновување на клетките, ги намалува (затвара) порите и го неутрализира нездравиот сјај.• Матира и ги намалува порите• Го зајакнува хидролипидниот слој• Ја храни и измазнува кожата• Ја штити кожата ..
923.00Ден
Без данок:923.00Ден
БИО АСАИ гел за миење лице за комбиниран тип на кожаЈа чисти шминката и нечистотијата, создава пријатно чувство на чистота без непријатно затегање на кожата.• За чиста и свежа кожа• Го отстранува вишокот на себум• Ја измазнува структурата на кожата• Идеално го подготвува лицето за понатамошно негува..
614.00Ден
Без данок:614.00Ден
BIO:VÉGANE Зелен чај тоник за лице со екстракт од “суперхрана” органски зелен чај, сладунец, екстракт од лист од лисја, маслиново масло е совршена нега за смирување на иритираната и чувствителна кожа. Совршено ја чисти и подготвува кожата за понатамошни фази на нега на лицето. Ја смирува чувствителн..
614.00Ден
Без данок:614.00Ден
БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ 24ч. крема за лице за осетлива кожаЈа смирува иритираната кожа, го балансира и изедначува тенот.• Ја храни и измазнува чувствителната кожа• Смирува и се грижи со високо квалитетни скапоцени масла• Ја минимизира иритацијата и малото црвенило• Помага во процесите на природно закрепнување..
923.00Ден
Без данок:923.00Ден
Обезбедете дополнителна доза нега на лицето со лист маската BIO:VÉGANE Вио Зелен чај.· Брзо дејство за разубавување· Смирува блага иритација и црвенило· Интензивно ја хидрира кожата· Заштитува од слободните радикали· Нежно го поддржува метаболизмот и микроциркулацијатаНеткаен лист од целулоза е нато..
306.00Ден
Без данок:306.00Ден
Обезбедете дополнителна доза нега на лицето со БИО:VÉGANE Био Асаи лист маска.· Ја матира мрсната кожа· Видливо ја измазнува структурата на кожата· Создава свеж изглед· Овозможува интензивна хидратација· Со акција на балансирањеНеткаен целулозен лист е натопен со вреден состав на екстракт од суперхр..
306.00Ден
Без данок:306.00Ден
БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ Нежна пена за миење лице ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА.Нежно ја чисти шминката, нечистотијата и порите во длабочина.• Нежно и темелно ја чисти кожата• Дава чисто и свежо чувство• Спречува непријатно чувство на сува кожа• Измазнува и храни• Ја освежува чувствителната и нагласена кожаЗелениот чај има..
614.00Ден
Без данок:614.00Ден
БИО: VÉGANE БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ СВЕТКАВ ФЛУИДЗА СЕНЗИТИВНА КОЖАОвозможува природен сјај, навлажнува и штити од загуба на влага!Осветлувачкиот флуид создава блескав сјај, интензивно хидрира и штити од губење на влага. Рефлексивните пигменти имаат осветлувачки ефект и обезбедуваат живописен свеж изглед. Ели..
923.00Ден
Без данок:923.00Ден
БИО ЗЕЛЕН ЧАЈ серум за лице за осетлива кожаЈа смирува и интензивно ја храни чувствителната кожа. Ја минимизира иритацијата, црвенилото и ронливите делови на кожата на лицето.• Ја смирува иритираната и зацрвенета кожа• Хидрира (навлажнувa)• Заштитува од слободните радикали• Нежно го стимулира метабо..
923.00Ден
Без данок:923.00Ден
БИО КОНОП 24H CAREКРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА “КОЖА ПОД СТРЕС”24-часовна нега со екстракт од суперхраната – био масло од семе од коноп, богато со омега масни киселини кое ги штити сите типови на кожа од „стрес на кожата“, што може да биде предизвикано од негативното влијанија на животната средина и недостаток ..
940.00Ден
Без данок:940.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 15 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).