меню
Your Cart

AURA - 1

AURA
База за сенкаПроизводот е наменет да овозможи подолго траење на сенката на очните капаци како и нејзина полесна апликација. По нанесувањето, површината на очниот капак станува мазна, а неправилностите на капакот се прекриваат со помош на комбинацијата од пигменти кои ги содржи. Помеѓу кожата на очни..
219.00Ден
Без данок:219.00Ден
База за шминкаНа база на вода и без парабени, овој производ е идеалена подлога за шминка. Prime Me е погоден за сите типови на кожа и ќе ги намали сите несовршености на кожата, ќе направи вашата шминка на лицето да трае подолго и ќе обезбеди заштита од сонце. Производот кога се користи самостојно об..
309.00Ден
Без данок:309.00Ден
Виткач за трепкиОва е додаток за трепки што мора да го имате, совршен за подготвување трепки за маскара и лажни трепки...
225.00Ден
Без данок:225.00Ден
Палета за КонтурирањеПрофесионален производ со кој можете да постигнете идаелен изглед на исенчено и истакнато лице. Достапен е во две палети Fair и Dark. Палетата Fair е наменета за посветол тип на кожа, а додека Dark е наменета за потемни типови на кожа. Секоја палета содржи 4 производи, а со нивн..
425.00Ден
Без данок:425.00Ден
Маскара за 3D изгледОваа маскара е наменета за сите кои немаат многу време за шминкање и на кои им треба маскара која ќе стори сé што е потребно во еден потег за вашите трепки да изгледаат совршено! Четката со густо распределени влакна им дава на трепките 3Д изглед во само еден слој. Волуменот, долж..
439.00Ден
Без данок:439.00Ден
Туш за очиНајзначајната карактеристика на овој туш за очи е тоа што ќе одговара дури и на најчувствителните очи и на сите корисници на контактни леќи. Производот е офталмолошки тестиран и има убедливи студии кои покажуваат дека тој навистина е погоден за најчувствителните очи. Овој ајлајнер има гел-..
207.00Ден
Без данок:207.00Ден
Фино се распрснува и исклучително лесно се нанесува без чувство на лепливост.Со формирање тенок, невидлив слој ја финксира шминката, правејќи ја долготрајна и отпорна на размачкување и потење како резултат на високи температури.Финото распрскување овозможува рамномерно нанесување на производот без п..
249.00Ден
Без данок:249.00Ден
Овие тупфери за лице се наменети за лесна примена на сите течни, кремасти или компактни производи за лице...
79.00Ден
Без данок:79.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 36 (3 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).