меню
Your Cart

ПРЕДИЗВИК 21 ДЕН ДО РАМЕН СТОМАК

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
ПРЕДИЗВИК 21 ДЕН ДО РАМЕН СТОМАК
Ново Промо
ПРЕДИЗВИК 21 ДЕН ДО РАМЕН СТОМАК
Последна шанса, за лето во добра форма! Не е касно за добар изглед! Со секојденвни кратки тренинзи, мала промена во исхраната и со силното дејство на детоксикација на спирулината, резултатите се загарантирани! Прифати го овој предизвик заедно со мене! 21 ден до видлива промена!  Што добиваш..
650.00Ден
Без данок: 650.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: RAMEN STOMAK

Последна шанса, за лето во добра форма!

Не е касно за добар изглед! Со секојденвни кратки тренинзи, мала промена во исхраната и со силното дејство на детоксикација на спирулината, резултатите се загарантирани!

Прифати го овој предизвик заедно со мене! 21 ден до видлива промена! 

Што добиваш?

• Секој работен ден, НОВИ  10 минутни интензивни видео тренинзи до рамен стомак! (вкупно 21 тренинг)

• Листа на дозволени и забранети намирници

•Гратис производ капсули ДЕТОКС СПИРУЛИНА, за повеке информации кликнете на линкот https://naturatherapy.mk/index.php?route=product/product&search=spi&product_id=42&search=spi

• ФБ и вибер група за поддршка и информации

•Започнуваме наскоро

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).