меню
Your Cart

PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
Ново Промо
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк. ..
995.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: PMS KOMPLEKS

ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.

Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).