меню
Your Cart

Diet Shots ( 500ml )

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Diet Shots  ( 500ml )
Diet Shots  ( 500ml )
Ново Промо
Diet Shots  ( 500ml )
Diet Shots  ( 500ml )
Diet Shots ( 500ml )
Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите. ДИЕТ ШОТС е додаток на исхраната наменет за регулирање на телесната тежина кој ги вклучува најмоќните билни екстракти (од зелено кафе, гуарана, гарсе..
995.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: DIET

Пакување: 500мл, пластично пакување.

Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 20мл, 1-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите.

ДИЕТ ШОТС е додаток на исхраната наменет за регулирање на телесната тежина кој ги вклучува најмоќните билни екстракти (од зелено кафе, гуарана, гарсенија камбоџа, грејпфрут, цимет, црн бибер и јаболков оцет), аминокиселини (Л-Аргинин и Л-Карнитин) и минерали (хром) кои овозможуваат намалување на тежината и топење на масните наслаги во телото.

Редовниот внес на ДИЕТ ШОТС овозможува:

- Намалување на апетитот и чувството на глад;

- Подобрено искористување на шеќерите за енергија, спречувајки нивно претварање во масти кои се таложат во телото;

- Активација на разградувањето на складираните масти и стимулација на процесот на активно согорување на мастите;

- Зголемување на нивото на сила, енергија и издржливост на телото.

Препаратот е наменет за лица над 18 години кои сакаат да ја намалат телесната тежина, лица кои сакаат намалување на масните наслаги и обемот на телото, лица кои сакаат поактивен метаболизам и поголе

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).