меню
Your Cart

Saw Palmetto - препарат за заштита на простата

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
Ново Промо
Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
Saw Palmetto - препарат за заштита на простата
Saw Palmetto е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма кој служи за одржување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот тракт.Пакување: 30 капсули, 500мг (320мг екстракт од нискорастечка палма Serenoa repens), пластично пакување Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсул..
195.00Ден
Без данок: 195.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: PALMETTO

Saw Palmetto е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма кој служи за одржување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот тракт.

Пакување: 30 капсули, 500мг (320мг екстракт од нискорастечка палма Serenoa repens), пластично пакување

Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, задолжително со оброк.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).